
Таба WOK Hurakan HKN-WPD05
- Бар
- Коды:105248
101 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WOK Hurakan HKN-WPD05 таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Бұйым жабдықталған ыңғайлы ағаш тұтқалары бар.
Тексерілді: таба HKN-ICW50D және HKN-ICW35M плиталарында жұмыс істейді.
Жеткізу көлеміне алюминий қорытпасынан жасалған қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қақпақтың биіктігі мен тұтқалардың ұзындығын ескеретін өлшемдер: 515х410х220 мм
- Қаптамадағы габариттері: 450х460х185 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179869 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.65 кг |
| Биіктігі | 120 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 101 298 ₸


