
Таба OZTI 0121.04528.21, 42,5 литр
- Бар
- Коды:294916
101 884 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 0121.04528.21 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған. Модель 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, күңгірт беті бар.
Таба 45 см OZTI қақпағымен бірге пайдаланылады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0121.04528.21 |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 42.5 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 101 884 ₸


