
ОЗТИ 1 л күңгірт таба
- Бар
- Коды:294526
21 019 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұқтырылған таба OZTI 0141.01806.21 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель тесігі бар ұзын, ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым жоғары сапалы щеткалы тот баспайтын болаттан жасалған.
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0141.01806.21 |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 1 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 21 019 ₸


