
Жабыспайтын жабыны бар OZTI 0149.02004.41 таба
- Бар
- Коды:294530
40 840 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Таба OZTI 0149.02004.41 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель жоғары қарай кеңейтілген моншақпен және ілуге арналған тесігі бар тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Нүктелі бекітпесі бар тұтқа
- Сұйықтықтарды ыңғайлы құюға арналған шығыңқы жиек
- Жабыспайтын жабын
Қосымша сипаттамалар:
- Диаметрі: 200 мм
- Тұтқасыз биіктігі: 40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0149.02004.41 |
| Биіктігі | 40 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 40 840 ₸


