
Таба OZTI 0121.03215.61 320х150 мм, 11 л
- Бар
- Коды:294556
54 977 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 0121.03215.61 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған. Модель 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым жартылай жылтыр-жартылай жылтыр тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0121.03215.61 |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 11 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 54 977 ₸


