
Қақпағы бар таба OZTI 0110.04017.02, 19 литр
- Бар
- Коды:294902
62 846 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 0110.04017.02 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған. Конустық пішінді модель 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0110.04017.02 |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 19 л |
| Өндіруші ел | Түркия, Испания |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 62 846 ₸


