
Таба OZTI 0145.07015.01 700х150 мм
- Бар
- Коды:294593
163 265 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 0145.07015.01 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған. Модель 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0145.07015.01 |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 163 265 ₸


