
Таба OZTI 0145.08016.01 800х160 мм
- Бар
- Коды:294558
190 643 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 0145.08016.01 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған. Модель 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0145.08016.01 |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 190 643 ₸


