
Қақпағы бар таба OZTI 0110.06020.02, 45 литр
- Бар
- Коды:294892
115 540 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 0110.06020.02 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған. Конустық пішінді модель 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 1 таба мен қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0110.06020.02 |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 45 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 115 540 ₸


