
Cambro RD1200CW 135 тортының қақпағы мөлдір
- Бар
- Коды:106966
28 068 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro RD1200CW 135 тортының қақпағы кондитерлік өнімдердің, кондитерлік өнімдердің және басқа да дайын тағамдардың балғындығын сақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Қақпақты көтеру және жылжыту үшін үстіңгі жағында ыңғайлы хромдалған тұтқа
- Іс жүзінде бұзылмайтын поликарбонат шыныдай мөлдір
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Поликарбонат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RD1200 CW |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Биіктігі | 209 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 28 068 ₸











