
Үшбұрышты салат ыдысы Cambro SFT1010 110 қара
- Бар
- Коды:106938
13 448 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro SFT1010 110 салат ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқын тағамдарды, салаттарды және басқа да дайын тағамдарды уақытша сақтау, көрсету және ұсыну үшін қолданылады. Бұйым беріктігі жоғары стиролакрилонитрилден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Иістерді сіңірмейді, дақтар мен сызаттарға төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 1,9 л
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SFT1010 қара 37527 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.28 кг |
| Биіктігі | 64 мм |
| Тереңдігі | 254 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Серия | ShowFest |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 13 448 ₸



