
Cambro DC10 110 қара салат ыдысы
- Бар
- Коды:101401
19 724 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro DC10 110 салат ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністер мен жемістерден жасалған салаттарды, сондай-ақ басқа да тағамдарды уақытша сақтау, көрсету және ұсыну үшін пайдаланылады. Модель гастрономиялық бөлімдерде, бутербродтарды сататын дүкендерде, буфеттерде, желілік дүкендерде, сондай-ақ іс-шараларға қызмет көрсетуде қолдануға өте ыңғайлы. Бұйым беріктігі жоғары стиролакрилонитрилден жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Иістерді сіңірмейді, дақтар мен сызаттарға төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Жинақталады
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 4,6 л
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 95004 / 110 DC10 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.5 кг |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 19 724 ₸










