
Cambro RD1220CW 135 қақпағы мөлдір
- Бар
- Коды:106967
42 093 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro RD1220CW 135 қақпағы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жеңіл тағамдарды, кондитерлік өнімдерді, нан өнімдерін және басқа да дайын тағамдарды балғын ұстау үшін қолданылады. Модель Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Қақпақты көтеру және жылжыту үшін үстіңгі жағында ыңғайлы хромдалған тұтқа
- Іс жүзінде бұзылмайтын поликарбонат шыныдай мөлдір
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RD1220 CW / RD1220CW-135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.8 кг |
| Биіктігі | 149 мм |
| Тереңдігі | 359 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 556 мм |
- Бағасы: 42 093 ₸











