
Төртбұрышты ыдыс Cambro SFR1012 148 ақ
- Бар
- Коды:101412
11 341 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төртбұрышты Cambro SFR1012 148 тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқын тағамдарды, салаттарды және басқа да дайын тағамдарды уақытша сақтау, көрсету және ұсыну үшін қолданылады. Бұйым беріктігі жоғары стиролакрилонитрилден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Иістерді сіңірмейді, дақтар мен сызаттардың пайда болуына төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 4,3 л
- Түсі: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 37526 / 148 SFR1012 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.48 кг |
| Биіктігі | 76 мм |
| Тереңдігі | 254 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Серия | ShowFest |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 318 мм |
- Бағасы: 11 341 ₸


