
Қақпақ-қалпақ Cambro DD1220ECW 135 мөлдір
- Бар
- Коды:106964
65 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro DD1220ECW 135 қақпақ-қалпағы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жеңіл тағамдардың, кондитерлік өнімдердің, кондитерлік өнімдердің және басқа да дайын тағамдардың балғындығын сақтау үшін қолданылады. Модель Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Бүйірдегі саңылаулар қақпақты шешпей-ақ мазмұнға жылдам және кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз етеді
- Қақпақты көтеру және жылжыту үшін үстіңгі жағында ыңғайлы хромдалған тұтқа
- Іс жүзінде бұзылмайтын поликарбонат шыныдай мөлдір
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DD1220 ECW |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.7 кг |
| Биіктігі | 203 мм |
| Тереңдігі | 375 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 556 мм |
- Бағасы: 65 611 ₸











