
Cambro DD1220BECW 135 мөлдір көрме қақпағы
- Бар
- Коды:101751
76 903 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro DD1220BECW 135 көрме қақпағы жеңіл тағамдарды, кондитерлік өнімдерді, нан өнімдерін және басқа да дайын тағамдарды балғын ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Бүйірдегі саңылаулар қақпақты шешпей-ақ мазмұнға жылдам және кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз етеді
- Қақпақты көтеру және жылжыту үшін үстіңгі жағында ыңғайлы хромдалған тұтқа
- Іс жүзінде бұзылмайтын поликарбонат шыныдай мөлдір
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 98772 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.6 кг |
| Биіктігі | 203 мм |
| Тереңдігі | 375 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 556 мм |
- Бағасы: 76 903 ₸











