
Нан салғыш GASTRORAG 2053
- Бар
- Коды:111019
5 964 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 2053 нан қорабы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде нан және нан-тоқаш өнімдерін ұсыну үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған сыммен нығайтылған жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Нан қорабы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.29 кг |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 5 964 ₸


