
Тоқылған себет GASTRORAG ZY17833 24х20 см
- Бар
- Коды:303788
1 392 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZY17833 себеті қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде, ас үйде, жуынатын бөлмеде, қонақ бөлмеде, жатын бөлмеде заттар мен азық-түліктерді сақтауға арналған. Бұйым полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Стильді дизайн
- Қауіпсіз материал
- Ылғалдан қорықпайды және күтімі оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Түбінің өлшемі: 170х120 мм
- Түсі: қоңыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түсі | Қоңыр |
| Түрі | Себет |
| Материал | Полипропилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.08 кг |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 1 392 ₸


