
Тоқылған себет GASTRORAG ZY13046-5 320х260 мм
- Бар
- Коды:327580
4 534 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZY13046-5 себеті қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде, ас үйде, жуынатын бөлмеде, қонақ бөлмеде, жатын бөлмеде заттар мен азық-түліктерді сақтауға арналған. Бұйым полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Стильді дизайн
- Қауіпсіз материал
- Ылғалдан қорықпайды және күтімі оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Түбінің өлшемі: 320х260 мм
- Түсі: қара-қоңыр, ашық-қоңыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Себет |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.23 кг |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қоңыр |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 4 534 ₸


