
Нан салғыш GASTRORAG 3002
- Бар
- Коды:111016
1 407 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 3002 нан қорабы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде нан және нан-тоқаш өнімдерін ұсыну үшін қолданылады. Бұйым жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Нан қорабы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.08 кг |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 1 407 ₸


