
Едендік белгі GASTRORAG GX-030Y
- Бар
- Коды:110832
5 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG GX-030Y еден белгісі дымқыл және тайғақ едендерде меценаттардың кездейсоқ құлап кетуіне жол бермеу үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Бұйым "Назар аударыңыз, тайғақ еден!" деген жазуы бар жоғары сапалы сары түсті пластмассадан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.76 кг |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 5 209 ₸


