
Нан салғыш GASTRORAG 1064C
- Бар
- Коды:111021
9 123 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 1064C нан қорабы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде нан және нан-тоқаш өнімдерін ұсыну үшін қолданылады. Модель 2 ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Нан қорабы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.52 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 9 123 ₸


