
ProHotel SC10E тұздық қайығы
- Бар
- Коды:304699
523 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel SC10E тұздық қайығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде соустарды немесе тұздықтарды ұсыну және ұсыну үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 30 мл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.1 кг |
| Биіктігі | 21 мм |
| Тереңдігі | 58 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | металл |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 58 мм |
- Бағасы: 523 ₸


