
ProHotel дәмдеуіштерге арналған жиынтық BF-3202
- Бар
- Коды:215230
2 830 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BF-3202 дәмдеуіштер жинағы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастархан жаюға арналған. Сыйымдылықтар қақпақтармен, тұғыр - ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Ыдыстар шыныдан, тұғыр мен қақпақтар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жиынтыққа тұз, бұрыш қайнатқыш, тіс тазалағышқа арналған стақан және тұғыр кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 85 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, мөлдір |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 90 мм |
- Бағасы: 2 830 ₸


