
ProHotel дәмдеуіштерге арналған жиынтық BF-4203
- Бар
- Коды:121118
5 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BF-4203 дәмдеуіштер жинағы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастархан жаюға арналған. Дәмдеуіштерге арналған ыдыстар перфорациясы бар бұрандалы қақпақтармен, майлықтарға арналған тұғыр - бөлікпен жабдықталған. Ыдыстар шыныдан, тұғыр мен қақпақтар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жиынтыққа тұз, бұрыш қайнатқыш, тіс тазалағышқа арналған ыдыс және тұғыр кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3172149 |
| Биіктігі | 85 мм |
| Тереңдігі | 85 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Мөлдір, Тот баспайтын. болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 170 мм |
- Бағасы: 5 145 ₸


