
ProHotel BF-2301 май және сірке суы диспенсерлерінің жинағы
- Бар
- Коды:215154
5 434 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BF-2301 май және сірке суы диспенсерлерінің жинағы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пісіру процесінде және дайын тағамдарды беру кезінде қосылған сұйықтықтардың көлемін бақылау үшін қолданылады. Модель диспенсермен және тұғырмен жабдықталған. Ыдыстар шыныдан, қақпақтар мен тұғыр - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ыдыстың көлемі: 165 мл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 110 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, мөлдір |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 115 мм |
- Бағасы: 5 434 ₸


