
ProHotel IB23 мұзға арналған ыдыс
- Бар
- Коды:120478
6 053 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel IB23 мұз ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде сусындарды салқындату үшін ұсақталған мұзбен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Бұйым ыңғайлы тұтқа-сақиналармен жабдықталған. Сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 1,5 л
- Түбінің диаметрі: 90 мм
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2100244 |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 6 053 ₸


