
ProHotel 9013/B01 қоржыны
- Бар
- Коды:213928
7 491 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 9013/B01 себеті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде нан, тоқаш және басқа да нан өнімдерін, сондай-ақ майлықтарды, тұрмыстық техниканы және шай ыдыстарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйым полиротангтан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | сарғыш, ағаш тәрізді |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 7 491 ₸


