
ProHotel BF-5301 дәмдеуіштерге арналған жиынтық
- Бар
- Коды:215165
9 075 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BF-5301 дәмдеуіштер жинағы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастархан жаюға арналған. Сыйымдылықтар қақпақтармен, тұғыр - ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Ыдыстар шыныдан, тұғыр мен қақпақтар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жинаққа тұз, бұрыш, сірке суы мен майға арналған ыдыстар, тіс тазалағыштарға арналған стақан және тұғыр кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 195 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, мөлдір |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 9 075 ₸


