
Сауыншы ProHotel MLK350
- Бар
- Коды:120500
8 745 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel MLK350 сауыншысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде шайға, кофеге және басқа да ыстық сусындарға сүт пен кілегей беру және сақтау үшін қолданылады. Бұйым ыңғайлы тұтқамен және шүмегімен жабдықталған. Сауыншы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 350 мл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 105 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3170669 |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Баға сегменті | орташа |
- Бағасы: 8 745 ₸


