
ProHotel JW-1004 мұзға арналған ыдыс
- Бар
- Коды:120482
11 068 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JW-1004 мұз ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде сусындарды салқындату үшін ұсақталған мұзбен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Бұйым ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Сыйымдылығы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 1,25 л
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2100234 |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Мөлдір |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 11 068 ₸


