
ProHotel SP811E тағамы
- Бар
- Коды:120232
12 845 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel SP811E тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастарханға түрлі тағамдарды ұсыну және ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні сопақша. Тағам алюминийден жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080293 |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | металл |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 12 845 ₸


