
ProHotel OP40 тағамы
- Бар
- Коды:120226
11 124 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel OP40 тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастарханға түрлі тағамдарды ұсыну және ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні сопақша. Тағам тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3022502 |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 11 124 ₸


