
Тағамдарға арналған себет ProHotel BSKR95C
- Бар
- Коды:215348
15 063 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BSKR95C жеңіл тағамдарға арналған себет қоғамдық тамақтандыру орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде жеңіл тағамдар мен басқа да тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Модель дөңгелек пішінді және ыңғайлы тұтқалармен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | Мыс |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 90 мм |
- Бағасы: 15 063 ₸


