
ProHotel 3375 қоржыны
- Бар
- Коды:213841
16 614 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 3375 себеті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде нан, тоқаш және басқа да нан өнімдерін, сондай-ақ майлықтарды, тұрмыстық техниканы және шай ыдыстарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйым полиротангтан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | ағаш тәрізді, сарғыш |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 16 614 ₸


