
ProHotel 3373 қоржыны
- Бар
- Коды:213847
18 350 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 3373 себеті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде нан, тоқаш және басқа да нан өнімдерін, сондай-ақ майлықтарды, тұрмыстық техниканы және шай ыдыстарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйым полиротангтан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | ағаш тәрізді, сарғыш |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 315 мм |
- Бағасы: 18 350 ₸


