
ProHotel IBD31 мұзға арналған ыдыс
- Бар
- Коды:120480
21 413 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel IBD31 мұз ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде сусындарды салқындату үшін ұсақталған мұзбен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Бұйым ыңғайлы тұтқамен және қақпақпен жабдықталған. Сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 1,1 л
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2100237 |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 21 413 ₸


