
ProHotel 10115 тағамы
- Бар
- Коды:120260
22 626 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 10115 тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастарханға түрлі тағамдарды ұсыну және ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның дөңгелек пішіні және ыңғайлы тұтқалары бар. Тағам тот баспайтын болаттан және мыстан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,5 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3021172 |
| Биіктігі | 55 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | Мыс, металл, Тот баспайтын. болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 22 626 ₸


