
ProHotel G15-R052 салат ыдысы
- Бар
- Коды:120892
29 482 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel G15-R052 салат ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ет, балық және көкөніс тағамдарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның жоғарғы жағына қарай кеңейетін пішіні бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3031762 |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 29 482 ₸


