
ProHotel тағамы 104HH15
- Бар
- Коды:120261
36 483 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 104HH15 тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастарханға түрлі тағамдарды ұсыну және ұсыну үшін қолданылады. Бұйым дөңгелек пішінді. Тағам тот баспайтын болаттан және мыстан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,65 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3021173 |
| Биіктігі | 65 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | Мыс, металл, Тот баспайтын. болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 36 483 ₸


