
ProHotel орамал тұғыры 17SJ003/19-0406
- Бар
- Коды:304702
1 487 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 17SJ003/19-0406 сүлгі ұстағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлерде, пәтерлерде, қонақүйлерде және кеңселерде пайдалануға арналған. Бұйым пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.5 кг |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | қара, қызыл |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 60 мм |
- Бағасы: 1 487 ₸


