
ProHotel 16SJ007 салат ыдысы
- Бар
- Коды:120893
2 452 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 16SJ007 салат ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ет, балық және көкөніс тағамдарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні дөңгеленген. Салат ыдысы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 300 мл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3030294 |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 115 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | қызыл, қара |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 115 мм |
- Бағасы: 2 452 ₸


