
ProHotel 3135/B30B қоржыны
- Бар
- Коды:213860
5 699 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 3135/B30B себеті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде нан, тоқаш және басқа да пісірілген өнімдерді, сондай-ақ майлықтарды, тұрмыстық техниканы және шай ыдыстарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйым полиротангтан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түрі | Себет |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | қоңыр, ағаш дәніндей |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 5 699 ₸


