
Productomat POLAIR iCell Cold- 6sd қара
- Бар
- Коды:188400
2 652 019 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR iCell Cold- 6sd продуктоматы бизнес-орталықтарда, өткізу кәсіпорындарында және гипермаркеттер тұрақтарында интернет-дүкендер мен желілік супермаркеттерден азық-түлік тапсырыстарын беру және сақтау үшін қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Азық-түлікті сақтаудың оңтайлы температурасы
- Тоңазытылған және мұздатылған тағамдарға тапсырыс беру мүмкіндігі
- Тапсырыстарды тәулік бойы алу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Ұяшықтардың ішкі өлшемдері: 572х605 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2460 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Есіктерді орындау | саңыраулар |
| Ұяшықтар саны | 6 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 5 °C-қа дейін |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 2 652 019 ₸


