
Productomat POLAIR iCell Cold- 8td қара
- Бар
- Коды:188429
2 701 706 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR iCell Cold- 8td өнім машинасы интернет-дүкендерден және желілік супермаркеттерден азық-түлік тапсырыстарын жеткізу және сақтау үшін бизнес орталықтарында, транзиттік кәсіпорындарда және гипермаркеттердің автотұрақтарында қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Азық-түлікті сақтаудың оңтайлы температурасы
- Тоңазытылған және мұздатылған тағамдарға тапсырыс беру мүмкіндігі
- Тапсырыстарды тәулік бойы алу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Ұяшықтардың ішкі өлшемдері: 572х442 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте ұяшықтардың бос есіктері бар ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2460 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Есіктерді орындау | мөлдір |
| Ұяшықтар саны | 8 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 5 °C-қа дейін |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 2 701 706 ₸


