
Пісірме табақ Abat КАП-4П.8926.00.00.003 (600х400)
- Бар
- Коды:227039
21 493 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat CEP-4P.8926.00.00.003 науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда CEP конвекциялық пештерінде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель 4 бортпен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210001009183 / 21001009183 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.114 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.46 кг |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Өлшем | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 21 493 ₸


