
Grill Master 600х400х8 мм таба
- Бар
- Коды:128805
17 579 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master пісірме табасы конвекциялық пештермен, бу конвекторларымен, пештермен және басқа да жылыту жабдықтарымен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде қолданылады. Модель 45° еңіспен орналасқан ернеумен жабдықталған. Науа қалыңдығы 1,5 мм тағамдық алюминийден жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 201487 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.9 кг |
| Тереңдігі | 8 мм |
| Өлшем | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 17 579 ₸


