
UNOX TG 405 (600x400x15) пісіруге арналған табақ
- Бар
- Коды:22762
22 827 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған табақша UNOX TG 405 арналған дайындау, әр түрлі тағамдар, нан-тоқаш және кондитерлік бұйымдарды пісіру пароконвектоматтарда, пештерде және наубайханалық шкафтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TG405 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.960 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Өлшем | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 22 827 ₸


