
Пісіруге арналған табақ UNOX TG 940 GN 1/1 (530х325х15)
- Бар
- Коды:322483
53 989 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған табақша UNOX TG 940 арналған дайындау, әр түрлі тағамдар, нан-тоқаш және кондитерлік бұйымдарды пісіру пароконвектоматтарда, пештерде және наубайханалық шкафтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Бұйым күюге қарсы жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.95 кг |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 53 989 ₸


