
Тауықтарды қуыруға арналған таба UNOX GRP 430 (600х400х167)
- Бар
- Коды:322506
128 649 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX GRP 430 науасы тауықтарды BAKERTOP MIND сериялы бу және конвекциялық пештерде қуыруға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы MAPS және BAKERLUX. Модель 10 ілмекпен және SMART.Drain қолданбасымен үйлесімді ортасында су төгетін май жинағышпен жабдықталған. Бұйым күюге қарсы жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Тереңдігі | 167 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | гриль-таба |
- Бағасы: 128 649 ₸


